Знижувальний трансформатор ТСЗИ на 380, 220, 42 та 36 Вольт

Знижувальний трансформатор ТСЗИ на 380, 220, 42 та 36 Вольт купити в Києві

Фотографії Знижувального трансформатора ТСЗИ

Ціна: від 3 740 грн.

Наявність: є в наявності

Купити Знижувальний трансформатор ТСЗИ на 380, 220, 42 та 36 Вольт в Києві

Питання про безпечне підвищення або пониження змінного струму виникає досить часто, а використати прилади з живленням від мережі у розмірі 220 — 380 V і те ставати не безпечно із-за можливості » згорання» техніки. Відповідно до ваших вимог на підвищення струму чи пониження струму, ми можемо запропонувати вам наші трансформатори знижують і трансформатори підвищують.

Давайте далі розглянемо основні характеристики цих двох типів трансформаторів, в чому полягають їх відмінності і на що слід звертати увагу. А так само якими якостями і характеристиками вони повинні володіти. Окрім цього так само скажемо парі слів про » унікальні» вимоги замовників.

Характеристики трансформаторів різні і діляться вони на різні типи критерій, які залежать від типу свого призначення і використання.

Трансформатори бувають з масляним і сухим(повітряним) охолодженням.

Давайте детальніше розглянемо один з видів сухих трансф-ров:

Трансформатор знижуючий ТСЗИ — це трифазний тип трансформатора потужністю від 1,6 до 10,0 кВт. Такий трансформатор відноситься до сухого класу, він захищений кожухом. Застосовують його в основному на невеликих установах, СТО, складах, ангарах и.т.д. де треба використати » дрібні» електроприлади або освітлення ламп. Такі трансформатори належать до категорії особливо безпечним за мірками і вимогами взрыво- і пожаро- безпеці, а так само вони відповідають усім санітарним нормам.

Будь-який з трансформаторів так само відрізняє кількість обмоток, з чого і виходить назва — триобмотковий, двообмоточний і багатообмоточний.

Що таке Первинна і Вторинна обмотка знижувального трансформатора?

Первинна обмотка — це обмотка, яка підключається безпосередньо до джерела живлення(електромережі змінного струму).
Вторинна обмотка — це обмотка, до якої ми можемо підключити сам електроприлад.

У чому відмінність «знижувального трансформатора, що підвищує»?

Ну, тут думаю усім зрозуміло, що трансформатор знижує це той, в якому напруга на виході більше ніж на виході, а трансформатор підвищує у відповідності — навпаки.

Від кількості витків на обмотках первинного або вторинного типу залежить напруга на виході з трансформатора. Наведемо простий приклад:

Якщо коефіцієнт трансформації дорівнює 10, то на первинній обмотці 2000 витків, а на вторинній 200. Це означає що, якщо ви підключите прилад до мережі на 220 V, то на виході у нас виходить 20 V. Аналогічний приклад використовується і в підвищенні напруги змінного струму.

Виходячи з вимог замовника, ми можемо виготовити трансформатор ТСЗИ у відповідності різного поєднання первинних і вторинних обмоток. Обмотки дротів виготовляються шиною з міді або алюмінію.

І на закінчення, що ми можемо окремо сказати про відгуки наших клієнтів.

Багато хто пише вдячності за зусилля і особливу увагу на спеціальні вимоги.
Ми тільки раді для вас старатися, адже Ви, наші клієнти — це наша репутація!


Киевский завод "АРГОН"
Отечественный производитель промышленного оборудования

www.zavod-argon.com
Контактные номера телефонов завода АРГОН
Адрес:
г. Киев, ул. Васильковская 14

Показать на карте