Розчинозмішувачі і Бетонозмішувачі

Розчинозмішувачі і Бетонозмішувачі купити в Києві

Фотографії Розчинозмішувача

Ціна: від 16 000 грн.

Наявність: є в наявності

Купити Розчинозмішувачі і Бетонозмішувачі в Києві

У наш час будівельні фірми все частіше ставлять питання про якість будівельних сумішей, що виготовляються ними, і ні для кого не секрет, що якість суміші залежить від матеріалів і устаткування.

Київський Завод » АРГОН» пропонує відмінне рішення для більшості будівельних фірм. Придбаваючи вертикальний растворосмеситель, ви значно прискорите будівництво будь-якого об’єкту або доставку вже приготованої вами суміші на об’єкт.

Для отримання однорідної, рівномірної і якісної суміші важливим чинником являється і вибір самого растворосмесителя, оскільки одні дозволяють додавати в суміш велику фракцію, типу щебеня або грація, а інші — навпроти, не дозволяють.

Існує два види растворосмесителей :
- Горизонтальний, відомий так само як шнековий.
- Вертикальний примусового перемішування.

Більшою популярністю користуються все ж растворосмесители другого виду. Ретельне перемішування суміші дуже важкий процес, особливо якщо йдеться про суміш для фактурного шару. Але важливим є не лише бетоносмеситель, але і самі компоненти суміші.

Створене розробниками Заводу » АРГОН» устаткування, здивувало багатьох своєю якістю і надійністю, а якість самих сумішей, які ви отримуєте після процесу перемішування, отримує оцінку найвищого рівня. У чому ж це виражається, в якості витікаючої суміші, в її однорідності, навіть при додаванні барвника або будь-яких інших будівельних сумішей.

Бетоносмесители(растворосмеситель) ділять на три групи показників :
- Принцип дії бетоносмесителя,
- Спосіб змішування суміші,
- Спосіб установки.

Пропонований стаціонарний растворосмеситель примусового перемішування від Київського Заводу » АРГОН» належить до категорії тих, що періодично діють, оскільки після видачі готової суміші растворосмеситель вже готовий до наступного завантаження.

З чого складається растворосмеситель?
- Ночвоподібна місткість для суміші,
- Барабан з лопатями, які здійснюють процес змішування фракцій.

Лопаті розташовані таким чином, що б перемішувати суміш, розтинати і переміщати по усій поверхні місткості, роблячи рівномірний і однорідний розчин.

Перераховуючи достоїнства цієї моделі, ви самі для себе зробите висновки.
- Модель споживає мало електроенергії,
- Має малу вагу і порівняно компактні розміри.
- Висока швидкість виготовлення суміші.

Уперше ж години роботи з цим допоміжним устаткуванням, ви відчуєте усі перераховані якості.
Багато хто помиляється, що різниці в растворосмесителях немає. Ця думка помилкова. З тією ж самою думкою можна сказати, що для домішки бетону і кухонний міксер підійде, що саме по собі погодитеся — безглуздо. Будь-яка модель розроблена для якихось певних функцій, і вони спрямовані на поліпшення якості витікаючої продукції.

Точно також існує різниця між растворосмесителем і бетоносмесителем. Ботоносмеситель призначений для робіт з грубішими фракціями, з якими растворосмеситель просто напросто не впорається. Окрім цього бетоносмеситель може грати роль деякого сховища для готової суміші.


Киевский завод "АРГОН"
Отечественный производитель промышленного оборудования

www.zavod-argon.com
Контактные номера телефонов завода АРГОН
Адрес:
г. Киев, ул. Васильковская 14

Показать на карте