Теплогенератор ПРОМІНЬ Теплова гармата для побутового і промислового обігріву

Кран Теплогенератор ПРОМІНЬ Теплова гармата в Киеве

Фотографії Теплогенератора ПРОМІНЬ

Ціна: від 1 520 грн.

Наявність: є в наявності

Купить Теплогенератор ПРОМІНЬ Теплова гармата в Киеве

Теплогенератор ПРОМІНЬ, це найнадійніший помічник для обігріву ваших будинків і офісів. Теплогенератор масово використовується в комерційних і приватних підприємствах для обігріву як великих (ангарів, складів, майстерень), так і маленьких приміщень (підвали, офіси, кімнати).

Электротеплогенератор ПРОМІНЬ — це надійне і недороге устаткування для обігріву, це ідеальний варіант в холодну пору року. Теплогенератор так само добре може просушити приміщення при підвищеній вологості, як в підвалах так і швидко висушити після затоплення.

Теплові гармати теплогенератори марки ПРОМІНЬ оснащені міцним корпусом з металу, який оберігає вміст нагрівача від всіляких дій довкілля.

Більше того, конструкція зарекомендувала себе на ринку продажу як одна з найдовговічніших по експлуатації. Його популярність тільки росте серед споживачів із-за його мобільності і надійності(на відміну від китайських аналогів), а так само його немало важливою перевагою є той факт, що установку генератора ПРОМІНЬ можна виповнити без спеціального монтажу. Ще одним немало важливим плюсом теплогенераторов є тривалість їх використання. Для порівняння домашні обігрівачі ми можемо включити всього на декілька годин, оскільки їм треба «остигнути». Здійснюючи ж обігрів теплогенератором, він може працювати без відключення декілька діб, що погодитеся важливо для швидкого обігріву будівлі.

Спрямований потік повітря проходить спочатку через нагрівальну «батарею» теплогенератора, просування повітря йде за рахунок вентилятора, який і жене його в потрібному напрямі.

Технічні дані Теплогенератора ПРОМІНЬ:

Потужність теплогенераторов побутової серії ПРОМІНЬ складає від 2 до 6 кВт.
Потужність теплогенераторов промислової серії ПРОМІНЬ складає від 8 до 54 кВт.
Побутова серія теплогенераторів ПРОМІНЬ працює від мережі 220 В.
Промислова серія теплогенераторів ПРОМІНЬ працює від мережі 380 В.
Габарити 865х567х545 мм.
Маса генератора 28,5 кг

У комплект доставки входить:

  • Сам тепловий генератор ПРОМІНЬ в зібраному виді
  • Керівництво по експлуатації

Установка самого устаткування повинна здійсняться суворо по інструкції експлуатації відповідно до «Правил пристроїв електричних установок». ПРОМІНЬ виготовляють по конструкторській документації (ТУ У 29.7-32245910-004-2005).


Киевский завод "АРГОН"
Отечественный производитель промышленного оборудования

www.zavod-argon.com
Контактные номера телефонов завода АРГОН
Адрес:
г. Киев, ул. Васильковская 14

Показать на карте