Вібраційний Просіювач Піску ВС-4 та інших сухих матеріалів купити

Вібраційний Просіювач Піску ВС-4 купити в Києві

Фотографія — Вібраційний Просіювач ВС-4

Ціна: 14 400 грн.

Наявність: є в наявності

Купити Вібраційний Просіювач Піску ВС-4 в Києві

Технічна інформація Просіювача моделі ВС-4:

Висота виробу у зборі: 940 мм
Ширина сита: 800 мм
Довжина сита: 1000 мм
Марка встановленого вібратора: ИВ-99Б
Потужність встановленого вібратора: 0,5 кВт
Напруга живлення вібратора: 380 В (220 В під замовлення)
Вага виробу у зборі: до 80 кг

Опис Просіювача моделі ВС-4:

Вібраційний Просіювач Піску є невід’ємною частиною будь-якого будівельного підприємства працюючого з бетоном або розчином. Без нього дуже складно добитися якісного розділення будівельного матеріалу, що злежався, по фракціях. Із-за тривалості процесу, вручну таку працю зробити практично неможливо і саме для цього застосовують Вібраційний Просіювач.

Просіювач піску застосовують для виготовлення сумішей з використанням піску, щебеня та інших матеріалів різних фракцій.
Завдяки установці в просіювач сит з різними розмірами отворів, можна просіювати матеріали потрібної фракції, необхідні для вашого виробництва і не важливо, будь то пісок, великий щебінь або земля для кімнатних рослин, наше вібросито ВС-4 просіє будь-які матеріали і відсортує їх.

Конструкція Просіювача моделі ВС-4:

  • Робочі органи (сита)
  • Робоча поверхня
  • Вібратор

Робочі органи (сита, решета або колосники) — це головна частина з чого складається просіювач піску.
Вони бувають різних габаритів і з різним діаметром отворів, що немало важливе при просіюванні різних видів матеріалів.

Робоча поверхня (плита) — це друга по важливості складова в конструкції просіювача, вона ж ще називається «Робочий стіл».
При запуску вібратора — робоча поверхня або плита починає коливатися, тим самим примушуючи матеріали дрібнішої фракції чим отвори сита проходити крізь ці отвори.

Вібратор (електричний вібраційний двигун) — це третя важлива складова усього просіювача.
За рахунок вбудованих ексцентриків зі зміщеним центром тяжіння вона приводить до вібрації ту частину конструкції, яка жорстко прикріплена до основи вібратора.

Додаткові переваги просіювачів:

Досить зручне розташування в конструкції направляючих для матеріалу, для просіяного та залишкового матеріалу. Ці направляючі розділяють матеріал на дві сторони, це підвищує швидкість подальшого збору і обробки матеріалу при виробництві.

Так само, важливою перевагою нашого вібросита є можливість міняти сита для обробки сумішей з різно-габаритною фракцією.

Для вас ми можемо виготовити сита з отворами різних розмірів або виготовити форму отворів за вашими індивідуальними бажаннями. У тому випадку, якщо продуктивність цього просіювача вам здасться недостатньою, то по індивідуальному замовленню можемо виготовити барабанний просіювач виходячи з Ваших параметрів.

У відмінності від цієї моделі, барабанний просіювач доцільно встановлювати на невеликих виробничих майданчиках будівельних матеріалів або будівельних майданчиках що займаються зведенням або реставрацією різних об’єктів.

Для того, щоб купити просіювач зв’яжіться з нашими консультантами за вищевказаними телефонами або по електронній пошті і вони допоможуть підібрати необхідний вам вібраційний просіювач.

Якщо ви хочете купити просіювач, але потрібної вам конструкції або модифікації не існує — зв’яжіться з нами і наш конструкторський відділ розробить креслення, технічну документацію і ми зможемо індивідуально виготовити просіювач саме під ваші потреби.


Киевский завод "АРГОН"
Отечественный производитель промышленного оборудования

www.zavod-argon.com
Контактные номера телефонов завода АРГОН
Адрес:
г. Киев, ул. Васильковская 14

Показать на карте